1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Spo ban me qel steam per cs go llogari

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga meteori, 21 Prill 2022.

 1. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  776
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  38
  Spo ban me qel steam per cs go
   
 2. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  852
  Pëlqimet:
  202
  Pikë nga trofetë:
  73
 3. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  776
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  38
  Njanen spe pranon tjetren pe qet tu e verifiku emailin po pres spo vazhdon veq qashtu po rrin
   
 4. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  852
  Pëlqimet:
  202
  Pikë nga trofetë:
  73
  ESHTE NJE VIDEO PER TY NE SHQIP SE SI E SHPJEGON INSTALIMIN DHE REGJISTRIMIN E STEAM
  CLICK HERE
   
  Slumerican pëlqen postimin.
 5. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  776
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  38
  Qeshtu e kam regjistru po kam bo gabim qaty te verifikimi pritsha vet deri te nreqet u duft me hi ne email me verifiku tash po ma qet error me do catcha
   

Shpërndaje faqen

Loading...