1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

SpiderMAN PSD

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga Liridoni, 2 Prill 2012.

 1. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  [​IMG]
  Ja keshtu duket ju mund ta nderroni tekstin apo ndonje efekt etj.

  <a class="postlink" href="http://www.mediafire.com/?f0vabnsbgwm7i7f" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.mediafire.com/?f0vabnsbgwm7i7f</a>
   
 2. Bleart

  Bleart Anëtar

  Postimet:
  43
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Shumë e mirë fotoja pom pëlqen :)
   
 3. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Më vjen mirë.
   
 4. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  a e ke bo ti Dost?
   

Shpërndaje faqen

Loading...