1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Sony Xperia Z nuk lshohet

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Rafet Maxhuni, 14 Shtator 2020.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  681
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58
  Qfar mundet me pas nje Xperia Z vetem drita e kuqe po i rrin dhezun si po e shti ne rrym ame u lshu spo lshohet as spo muj e shti format
   

Shpërndaje faqen

Loading...