1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

sony st23i qysh me hjek kodin ?

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Rafet Maxhuni, 9 Janar 2019.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  680
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58
  E kam ket tip telefoni a e din qysh me hjek kodin ose flash firmeware me ba
   
 2. sweetgoni

  sweetgoni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Varet prej cilit operator ne prishtin ka qe e hjekin kodin me box
   
 3. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  680
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58
  e hjeka se su kan kod po pin screen
   

Shpërndaje faqen

Loading...