1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Sony Playstation 3

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Rafet Maxhuni, 24 Maj 2020.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  629
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  58
  Ku mundem me shkarku lojra me motora edhe me kerre edhe karate disa loj me tregon naj kush nese ka iso file e tyne ?
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,603
  Pëlqimet:
  1,111
  Pikë nga trofetë:
  243
  cfare jane keto?
   
 3. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  629
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  58
  lojra jan
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 4. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  354
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  28
  kerre = makina
   
  ﴾.﴿ pëlqen postimin.
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,603
  Pëlqimet:
  1,111
  Pikë nga trofetë:
  243
  mesuam dicka dhe sonte

  @Rafet Maxhuni te bene pune ato ne PM
   
  miraxh pëlqen postimin.
 6. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,147
  Pëlqimet:
  713
  Pikë nga trofetë:
  343
  Hajde! Seriozisht nuk e kishe degjuar asnjëherë? :eek:
   
  bthaci pëlqen postimin.
 7. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,603
  Pëlqimet:
  1,111
  Pikë nga trofetë:
  243
  po

  ne nga jugu se perdorim
   
  bthaci pëlqen postimin.
 8. LEO33

  LEO33 Anëtar

  Postimet:
  31
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  23
  Kërko në Google "<Emri i lojës> PS3 ISO", p.sh "Blur PS3 ISO" ose "Motorstorm PS3 ISO", dhe të dalin vet adresa për t'i shkarkuar. Gjithashtu disa mund t'i gjesh edhe nëpërmjet torrent në adresa publike popullore si ThePirateBay, RARBG, 1337x, etj.
   
 9. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  629
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  58
  jo se spo ben te shkarkoj ne to e kam gjete nje web tjeter qe po mundem me i shkarku ps3
   
 10. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,147
  Pëlqimet:
  713
  Pikë nga trofetë:
  343
  Eshte kosovarce dhe kuptohet qe nuk e perdorim, por si i lidhur me internetin besoj se degjon muzike per relax. Nuk e ke degjuar ne asnje kenge fjalen kerr?
   
 11. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  629
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  58
  shume kisha pas qef me dit nga e kan keto fjal prejardhjen KERR, TAMEL
   
 12. VDesign

  VDesign Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  18
  Zotri, lojrat ISO nuk funksionojne ne PS3, ato duhet me i shkarku pjes pjes, pastaj i bon extract ne desktop, prej desktopi duhet me i bo transfer ne PS3 permes kompjuterit.
  Nese je i interesum ende, shkruj privat apo repliko ktu e un te shkruj masnej per linkun.
   
 13. LEO33

  LEO33 Anëtar

  Postimet:
  31
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  23
  E ke shumë gabim. Fuknsionon nëse PS3 e ke me CFW, madje dhe nëse e bën me PS3Xploit dhe përdor më pas versionin e fundit të HEN.
   
 14. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  629
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  58
  po jam i interesum ama mas pari un multiman a duhna me instalu ne hdd
  e dyta e i kam instalu i kam extratu ne hdd
  edhe tash si duhet me ja ba
   
 15. VDesign

  VDesign Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  18
  Zotri, nese ki CFW e downloadon lojen edhe te vjen loja ne folder, at folder duhet me bart ne HDD permes PC, qe sa kohe rregulloj PS3 me iso smka ra me punu.


  Nese nuk e ki PS3 jailbreak me multiman apo HEN, lojrat nuk te funksionojne.
   

Shpërndaje faqen

Loading...