1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Sony Playstation 3 Ka shume zhurm

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga Rafet Maxhuni, 22 Maj 2020.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  660
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  58
  A kish dit kush mem tregu si duhna me pastru ne cpu qe mos me pas kete zzhurm soni ?
   
 2. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  ski nevoj me pastru cpu se ajo sbohet pluhn , pluhn bahet fan coleri qe ngreh edhe pjes permi cpu e ftof.
   
 3. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  660
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  58
  a mundet me met pa past po mendoj
   
 4. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Ben mire ta hapesh vet e ta shikosh, nese nuk ka past ben mire mos ta ndezesh derisa te vendosesh pasten.
   

Shpërndaje faqen

Loading...