1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Sony 3 futbolli i fundit

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Rafet Maxhuni, 15 Prill 2020.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  690
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  58
  Cili prej futbollit PES i fundit eshte per sony playstation 3 nese ka dikush le tma qet URL per shkarkim
   
 2. LEO33

  LEO33 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  43
  E fundit për PS3 është Pro Evolution Soccer 2018.

  Kërko në Google "pro evolution soccer 2018 ps3 iso" dhe të dalin shumë adresa për shkarkim, nëse e ke fjalën ilegalisht.
   

Shpërndaje faqen

Loading...