1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Software Giveaway (Limited Time)

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga *VLORI*, 25 Maj 2020.

 1. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,109
  Pëlqimet:
  306
  Pikë nga trofetë:
  128
  Pershendetje,
  Me poshte do te shperndaj me ju disa software qe jane free per nje kohe te limituar.

  1. XenArmor Social Password Recovery Pro 2020 Giveaway (Free per 1 vit) - 32h left
  Code:
  https://xenarmor.com/socialpasswordrecoverypro-free-full-version-software/
  -Hapeni linkun
  -Shenoni email addresen tuaj
  -Request full version key
  -Instaloni programin ne PC tuaj
  -Perdorni key qe ju eshte derguar ne email

  2. Seed4.me VPN – 6 Months Giveaway
  Code:
  https://seed4.me/users/register?gift=GOTD20
  -Hapeni linkun
  -Krijoni akount te ri
  -Perdorni promo kodin: GOTD20
  -Konfirmoni email addresen
  -Hapeni seed4.me profilin tuaj dhe do te keni edhe 184 days left

  3. IObit Driver Booster 7 PRO – 6-Months Giveaway
  Code:
  https://www.iobit.com/en/index.php?AFFILIATE=59932&AFF=59932&__c=1
  -Shkarkoni programin falas
  -Perdorni kete key: 5E1A3-3BF60-04673-ED7B7
  -Klikoni Activate (Falas per 180 dite)

  4. IObit Software Updater 3 PRO – 6-Months Giveaway
  Code:
  https://www.iobit.com/en/index.php?AFFILIATE=59932&AFF=59932
  -Shkarkoni programin falas
  -Perdorni kete key: 26CFC-BD186-EDC29-EABB3
  -Klikoni Activate (Falas per 180 dite)


   
  tonkeri, boom3rang, JetmirKs dhe 4 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...