1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Software Design provimi pranues

Tema tek 'Institucionet Arsimore' e hapur nga Bxhs, 25 Shtator 2020.

 1. Bxhs

  Bxhs Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Nese din dikush cka mundet me ra ne provim pranues SD ne Prizren, Matematike edhe Informatike e di qe po, ama saktesisht cka, dikush qe ka hyre ne kete provim
   

Shpërndaje faqen

Loading...