1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Softuer per Shkarkim ne Youtube

Tema tek 'Audio dhe Video produksion' e hapur nga Nozzge, 15 Dhjetor 2013.

 1. Nozzge

  Nozzge Anëtar Aktiv

  Postimet:
  350
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  A mundem me gjet noj softuer per shkarkimin ne youtube e 10 video pernjehere .
   
 2. BasicHawk

  BasicHawk Anëtar Aktiv

  Postimet:
  250
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  18
  aTube catcher :)
   
 3. ValonMehmeti

  ValonMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  171
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ski nevoj Softuer per shkarkimin e videove nga Youtube, por nese don Softuer merre IDM (Internet Download Manager) edhe mundesh me i downloadu po egziston alternativa tjeter online.

  http://www.clipconverter.cc/
   
 4. Adm . Albania

  Adm . Albania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  121
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  33
 5. fluxx

  fluxx Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  flvto.com
   
 6. Wukel

  Wukel Anëtar

  Postimet:
  42
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  23
  4k video downloader
   
 7. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  544
  Pëlqimet:
  116
  Pikë nga trofetë:
  88
  IDM besti o
   
 8. oxkos Webmaster

  oxkos Webmaster Anëtar Aktiv

  Postimet:
  157
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  prsh jo 10 por sat te duash ky program ben shkarkimin e videove ne youtube http://www.freemake.com/free_video_downloader/ e kam perdorur dhe eshte shume i mir po ashtu edhe converton videot ne format te nejten kohe pas shkarkimit.
   

Shpërndaje faqen

Loading...