1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Socialprovidr.com (Sapo lexova ne Fb)

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Johnny, 9 Shkurt 2017.

 1. Johnny

  Johnny Anëtar Aktiv

  Postimet:
  203
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Sapo lexova kte post sot ne facebook ? esht e vertet kjo ? punon dikush me kte ....
  ______________________________
  SocialProvidr Media Network
  We pay up to $14.5 for 1k US quality clicks and more for another countries , we are best network and growing fast.
  RPM`s:
  United States - $14.5
  Australia - 11
  United Kindom - 10$
  Canada - 10
  Others - $5
  SIGN UP NOW
  Our ADVERTISTER is PROVIDR
   
 2. muli_usa

  muli_usa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  106
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  ky web eshte kriju para 1 muaji vshtir me besu per fillim me mir me prit deri sa te teston dikush
   
  Johnny pëlqen postimin.
 3. Johnny

  Johnny Anëtar Aktiv

  Postimet:
  203
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Paguajn shum mir vetem po esht e vertet ,
  " We pay up to $14.5 for 1k US quality clicks and more for another countries , we are best network and growingfas "
   
 4. argjent_

  argjent_ Anëtar

  Postimet:
  48
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  33
  14.5 $ per 1k vizita apo klikime
   
 5. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  897
  Pëlqimet:
  224
  Pikë nga trofetë:
  78
  i njejti sen osht
   
 6. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  659
  Pëlqimet:
  198
  Pikë nga trofetë:
  88
  So i njejti sen jo po kqyr qa po fol
   
 7. Igli

  Igli Anëtar Aktiv

  Postimet:
  108
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  Sedi a pagujn mir po anglishten a kan shume nice.
   
 8. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Vizita=klikim
  Impressions=Shikim i reklames nga webi yt pa u futur te website i reklamuar.
  Mos i ngaterroni gjerat
   
 9. argjent_

  argjent_ Anëtar

  Postimet:
  48
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  33
  klikime ne reklam 1k smundet me qen 14.5 $ por dicka nuk po muj me ja fillu me ket SocialProvidr
   
 10. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Ndoshta e ka fjalen per view jo click!?
   
 11. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  897
  Pëlqimet:
  224
  Pikë nga trofetë:
  78
  jo kqyr ti, se visits edhe clicks jon te njejta, impressions jon tjeter sen ;)
   
 12. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  897
  Pëlqimet:
  224
  Pikë nga trofetë:
  78
  o stpagun more ty sa fansat e tu klikojn nreklam po tpagujn sa fansat e tu i klikojn linkat, 1k clicks atyne jav qon 3-8k impressions, qata ti jep ty 14$, moti rruhen ata
   
 13. ervis1

  ervis1 Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Fake osh se providr ka webet e veta
   

Shpërndaje faqen

Loading...