1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Soccer Jam addons

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga acceeppT. =)., 24 Korrik 2010.

 1. acceeppT. =).

  acceeppT. =). Anëtar Aktiv

  Postimet:
  363
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  16
  SoccerJam addons


  - Info rreth lojes

  Futboll Jam përbëhet nga 2 ekipe luftojnë atë të jetë i pari për të shënuar 15 gola. Kur të hyjë në një server, ju filloni me zero përmirësimet. Ju fitojnë përvojë nëpërmjet përpjekjeve të ndryshme për të përmirësuar karakterin tuaj në një më të fortë, lojtari më i mirë, Soccer. Ju mund te mbytni thikë kundërshtarët tuaj ,Mund te bëni një gol nga distanca të pabesueshme, Mund ta merrni topin, Mund ti ndihmoni ekipes tuaj për qëllimet, apo të jetë një goll, dhe për të fituar veten përvojë për të parë karakterin tuaj.

  Kontrollet janë tepër të lehtë për të mësuar. Të gjithë çelësat e përdorura janë gjysmë jetën default çelësat. Kur në lojë, lloji / ndihmojë dhe të lexoni në ekran të thjeshtë të ndihmojë që të mësojnë të gjithë lojës!

  - Info rreth Mapes
  Ky version i futbollit mapat i ka standarte socerjam ose kerko ndonje ne google ne fillim dohet te ket js_ nese nuk e ka js at'her loja nuk do te jet ne funksion.

  - Info rreth instalimit ky addons esht sikur tjerat addons qe i kom cek n'forum

  - Video
  1.
  [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lWG37uhTHb4[/youtube]
  2.
  [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RUXzQ6c0Zwc[/youtube]

  - Screenshots:

  [​IMG]

  - Comandat :
  Chat Commands:
  .ready - satusi juaj per me fillu lojen
  .reset - restartimi i statistikawe tua
  .wait - Per hyrjen ne loje
  /help per udhezime te butonave !

  - Shkarkimi / download addons

  Code:
  http://www.sendspace.com/file/scn8u7
   
 2. sTarT

  sTarT Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  e qisi kom qef me lu bravo accept :)
   
 3. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Bravo visar se shum mir oo
   
 4. 3ndr!t

  3ndr!t Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Shume fort e ke bo.!
   
 5. BlackStar

  BlackStar Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  brawo visar
   
 6. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Shko prezentohu ti 1her pastaj posTo
   

Shpërndaje faqen

Loading...