1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Sniper Ghost Warrior 2

Tema tek 'Të Ndryshme' e hapur nga dns, 12 Mars 2013.

 1. dns

  dns Anëtar i Njohur

  Postimet:
  753
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  58
  Sniper Ghost Warrior 2

  OS: Windows XP, Vista or Windows 7, with the latest Service Pack
  Processor: Intel Core 2 Duo at 2Ghz, or AMD Athlon 64 x2 2Ghz, or better
  Memory: 2GB
  Hard Disk Space: 9Gb
  Video Card:NVidia 8800GT with 512Mb RAM or better
  DirectX®: 9.0c
  Sound: DirectX Compatible Sound Card.

  [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=m9C0cmgyhgs[/youtube]
   
  gento pëlqen postimin.
 2. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  720
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  38
  loj e fort
   
  gento pëlqen postimin.
 3. gfxD

  gfxD Anëtar Aktiv

  Postimet:
  217
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  shum e fort qenka , teper efeketet e mira , levizjet , zerimi etj.
   
  gento pëlqen postimin.
 4. LiburnR

  LiburnR Anëtar Fillestar

  Postimet:
  54
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Lune qeket loje..te Act 2..jan misionat ne Sarajev,Bosnje me vra shkije :p
  Qysh po ta thejke :p
  Kejt headshot :p
   
  gento pëlqen postimin.
 5. best~boy

  best~boy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  496
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  teper e fort ..
   
  gento pëlqen postimin.
 6. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48
  Version Teper I Fort edhe loja e mir :p
   
  gento pëlqen postimin.
 7. MaJk.

  MaJk. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  577
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  78

  Loje shum e mire , e kom perfundu mka pelqy missionet, effektet, per misione sidomos ato ne Bosnje qe u deshke me vra serb :lol:

  Perfect game!
   
  gento pëlqen postimin.
 8. qqeennddrraa

  qqeennddrraa Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  si mund te shkarkoj kete loj se e pash ne video teper e mir ish
   
  gento pëlqen postimin.
 9. ValonnMehmeti

  ValonnMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  266
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Loj teper e mir, qfar grafike, kur hyre tek ujrat e zeza sa mir e qitke :D
   
  gento pëlqen postimin.
 10. albo88

  albo88 Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  0
  ja dhe video ime opsionet gjitha maks resolucioni 1600x1050 ne at kohe kam pas i ekran 16:10
  grafika seshte gje krahsuar me crysis 3 e kan modifiku shum motrin por si rrjedhoj eshte me i optimizuar
  une jam stabel 45 frame 1080p tashi me driverat beta te metro last light

   
  gento pëlqen postimin.
 11. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  256
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  33
  eshte shum loj e mir po ka shum Giga me duket
   
 12. Tanni

  Tanni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  811
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  E kam lujt ket loj shum e mir osht edhe grafikat. Sidomos me scope shum real e kan bo.

  P.S: kur te shtrihet [prone] e gjun plumin ma drejt edhe zoomi nuk livrit hiq.
   

Shpërndaje faqen

Loading...