1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Snapchat repair

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga besarti123, 14 Shtator 2021 në ora 11:57.

 1. besarti123

  besarti123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  316
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje deshta tju ves qysh muj me rikthy snapin makan blloku as ne serch psh sun e gjaj hiq snapin maka blloku vet snapi
  Maka qu email sun e rikthej as sen a ka naj mundesi


  Hi there,

  Due to a violation of our Terms of Service, which you agreed to when you signed up for Snapchat, your account "add e jemja " has been deleted.

  Please note: We cannot recover the deleted account for you. Also, as stated in our Terms, Snapchatters who have had their accounts deleted are prohibited from creating new accounts.
  Thanks,

  Team Snapchat
   
 2. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  228
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
  jo smundesh ma me rikthy se ta kan bo delete account !
   
 3. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  256
  Pëlqimet:
  46
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ne rastin tend, nuk eshte e mundur.
   

Shpërndaje faqen

Loading...