1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Snapchat problem

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga bthaci, 2 Maj 2020.

Tags:
 1. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje te gjithe!
  Kam 1 problem ne Snapchat, sapo provoj te logohem, ben sikur futet po del perseri te login. Mos kam ber spam? A e ka pas njeri kete problem, dhe sa kohe eshte dashur te rikthehet!?
  Rrespekte
   
 2. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  68
  Me ka ndodh edhe mu, ka problem vet snapchat. Rregullohet mas ni kohe t'shkurt besoj pasi qe tani skam problem un.
   
 3. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Sa te esht dashur ty vlla?
   

Shpërndaje faqen

Loading...