1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Smund te luaj Cs me shoket (ipko)

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga system, 1 Dhjetor 2010.

 1. AbejA

  AbejA Anëtar Aktiv

  Postimet:
  127
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  provo me marr cs v1.6 qet versio provo merre
   
 2. liridon.amc

  liridon.amc Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  qysh duhet me bo admin un e kam ndreq srw
   
 3. liridon.amc

  liridon.amc Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  a munet me kallxu dikush qysh duhet me bo admina
   

Shpërndaje faqen

Loading...