1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Smuj me qel facebook

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Valdrin Miftari, 15 Janar 2018.

 1. Valdrin Miftari

  Valdrin Miftari Anëtar i Njohur

  Postimet:
  800
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  38
  Spo muj me qel Facebook Account, kam marr disable para 2 mujve akontin 10vjet te vjeter ma kan ba disabled tash qe 3 dit i kom qel 2 facebooka meniher ma bojn disabled ? qka me bo
   
 2. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,571
  Pëlqimet:
  153
  Pikë nga trofetë:
  93
  Mesiguri i kan shti IP ne list te zez :p provo hap acc te ri me vpn
   
 3. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Kontakto kompanine e internetit dhe thuaj du me ndrru ip per arsyen gjej naj justifikim
   
 4. Valdrin Miftari

  Valdrin Miftari Anëtar i Njohur

  Postimet:
  800
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kam qel edhe prej ne internet caffe por kot !!
   
 5. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  ca te them edhe mua te dielen pasdite mu bo disable fb acc me 4.5K shoke
   
 6. Jkasaj

  Jkasaj Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Neqoftese te eshte bere disable, e ke shume te veshtire te hapesh account te ri. Edhe me VPN te trakojne, sepse te marrin te dhenat e browserit. Nqs e ke bere sing-up nga celulari, aq me keq akoma :(. Une e kam provuar me 5 emaile dhe ti bllokojne brenda pak minutash edhe pas nderrimit te IP. FB eshte bere shume strikt kohet e fundit.
   
 7. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  780
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  73
  1: ndrysho mac addresen
  2:ndrysho wifin, lidhu ne wifi tjeter
  3: ndrysho browserin te rekomandoj (Ie)


  po ashtu blej nje vpn te fort si expressvpn
   
 8. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,219
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  183
  Valdrin Miftari dhe @Alvi pëlqejnë postimin.
 9. Valdrin Miftari

  Valdrin Miftari Anëtar i Njohur

  Postimet:
  800
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  38
 10. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,219
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  183
  Faliminderit ska nevoj ma von me shkruj hi me teamviewer provoj qofse ki fat te hapen....
   
 11. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,802
  Pëlqimet:
  225
  Pikë nga trofetë:
  83
  Dergo ID Passaporten tende dhe ta hapin FB provo njeher dergo per ate te vjetrin qe ke pas nese nuk ta kthejne tona provo keto dy tjer.
   
 12. Valdrin Miftari

  Valdrin Miftari Anëtar i Njohur

  Postimet:
  800
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  38
  I kom dergu po spo mi kthejn pergjigje
   
 13. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Nese te ka ardh ndonje email kthej replay id
   
 14. Valdrin Miftari

  Valdrin Miftari Anëtar i Njohur

  Postimet:
  800
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po ma kan kthy meniher nji email thanks for contacting. ....
   

Shpërndaje faqen

Loading...