1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Smart tv ku mund blej Lg os Samsung

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga clusterphys, 9 Qershor 2018.

 1. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  168
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje. Dua te blej nje tv smart tv samsing os Lg te jen origjinal jo fake ne tirane disa qendra kam pa ato qe ishin ne oferte nuk kishin fare lidhje me brandin thjesht kishin samsung emrin cilesia shume e keqe. Nese hapje smart hub ste lejonin te instalosh apps qe deshiron. Punonjesit ishin ca te them skishin lidhje fare me teknologjine. Ju thoja qe ne samsung smart mund te instalosh apps ata thonin nuk eshte android ky nejse. Per te gjitha ata qe jetojne ne shqiperi mos bini pre e ketyre ofertave pasi nuk jane original. Neptun dhe Azaelectronis mashtrusa te klasit pare. Tek azaelectronics samsung 40" smart tv full hd ishte 360 eu samsung full hd 40" jo smart 400 eu hajde merre vesh. Doja te dija si eshte ne kosove. Me sugjeron kush ndonje dyqan serioz qe ju keni blere dhe keni ngel te kenaqur? Doja te merrja ndonje opinion
   
 2. Juxhin

  Juxhin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  176
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  38
  Tek Neptuni ke lg dhe samsung sa te duash

  Sent from my LG-H900 using Tapatalk
   
 3. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  168
  Pikë nga trofetë:
  73
  Te neptuni po por sa cilsor jane.
   
 4. Juxhin

  Juxhin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  176
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  38
  Para nja 2-3 vjetwsh e kam marre. Der tani fale zotit asnje problem. Lg smart tv webos e kam te vitit 2016 a 2017 mdk
  Sent from my LG-H900 using Tapatalk
   
 5. MaksIm1233

  MaksIm1233 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  50
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nga globe nuk te keshilloj ta blesh sipas eksperiencave te mia kam marre nje tv samsung smart i cili ishte origjinal por....ekrani pati nje problem dhe u dogj brenda 2 muajsh
   
 6. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  168
  Pikë nga trofetë:
  73
  A e kishe me garanci
   
 7. MaksIm1233

  MaksIm1233 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  50
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  jo jo per fat te keq
   

Shpërndaje faqen

Loading...