1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Smart Switch Stopped Working

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Astritii, 18 Tetor 2017.

 1. Astritii

  Astritii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  159
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje , kam nje iPhone qe e kam bere backup dhe po du qe permes programit Smart Switch me i qit te gjitha Kontaktet, Mesazhet, Fotot, Videot , etj ne telefonin e ri Samsung.

  Kur pe hapi programi po bane mire po kur po shkoj Restore now po ban crash.
   

Shpërndaje faqen

Loading...