1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Skript per te derguar coin

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga adi55, 13 Korrik 2021.

 1. adi55

  adi55 Anëtar

  Postimet:
  42
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetie te nderuar .
  Jam i interesuar per nje skript bot .forward cryptocurrency ose etje . per te derguar automatikisht coin nga walleti im tek nje wallet i ri . Ndoshta munde te ket ndonje emertim tjeter kjo si opsion qe dua une por qe spo arrije dote qe ta gjej .
  Shpresoje ne ndimen tuaje
   

Shpërndaje faqen

Loading...