1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Skrill withdraw to credit bank

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Kingking12a, 8 Maj 2017.

Tags:
 1. Kingking12a

  Kingking12a Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  A i ka ndodh najkujt me bo withdraw prej skrill ne karte banke ? Nese po a ka mundsi me dite se sa dite vanon transaksioni me u perfundu e me dal paret ne banke
   

Shpërndaje faqen

Loading...