1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Skrill komisioni sa lek mban?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Sardiii, 4 Maj 2020.

 1. Sardiii

  Sardiii Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Pershendetje A eshte normale qe per nje terheqje 65€ skrilli te te kaloje ne bank 60mij lek shqipta?
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,322
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Varet komisionin qe mbane banka.
   
 3. Sardiii

  Sardiii Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Me fal ,po keni ndnj liste te komisioneve qe mbajn bankat ne shqiperi.une kete here e kisha ne union bank.
  Shume faleminderit
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,322
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Varet nga banka, nuk kane nje komision standart.
   
 5. Sardiii

  Sardiii Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Ok shm flm
   
 6. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  681
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58
  a mundesh me ma spjegu pse i thuni 60 mij lek sa euro bajn pse te vjetra e te reja a ben ta di ?
   
 7. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  157
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  38
  Sa i paskan rritur komisionet
   
 8. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  Shpjegimi pse i ka mbetur emri te vjetra ose te reja.
  Shumica e njerezve psh vleres 100leke i thone 1mije leke te vjetra per arsye se gjat viteve 45 ne shqiperi ne kohen e komunizmit nuk jam shum i sigurt kur u ka bo ndrrimi i monedhave ka dal ne qarkullim modha e re (leter e re sic ndodh gjithmone) por ne ate kohe ka ndryshu vlera psh 1000 leke osht kembe ne banken e asaj kohe me 100 leke dhe populli ne pergjithsi edhe pse ka ndryshu nje 0 prap e lexonte 1000 sepse me aq e ka kembe vetem banka e lexonte 100 dhe kshu ka mbet 1000 te vjetra 100 te reja
   
  @science pëlqen postimin.
 9. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
  Kshu me mban dhe mua kur terheq nga adsense mbajn bankat % gjithmon
   

Shpërndaje faqen

Loading...