1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Skrill - Hapje e llogaris ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Albini~IT, 7 Shkurt 2019.

 1. Albini~IT

  Albini~IT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  110
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  43
  Hi ITshqip


  Kam Hapur nje llogari ne BKT dhe kam nje visa kart ku i kam te depozituara parat.
  Kete kart do ta perdori per Depozita dhe Terheqje Online.


  A eshte nje menyr e mir ta lidh Kartelen me Skrill ?

  Pasi Skrill nuk e ka Kosoven si Shtet :(

  A perben ndonje problem per kerkesat e mia: Depozitim/Terheqje ?

  Frika ime eshte qe mos me mbyllet llogaria ime ne Skrill dhe me humbin parat.


  Faleminderit :)
   
  Last edited by a moderator: 9 Shkurt 2019
 2. Best Answer:
  Post #5 by AlboX, 10 Shkurt 2019
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,322
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Po pse e ke dhënë linkun me referal?
   
  boom3rang, Elion1 dhe @science pëlqejnë postimin.
 4. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Fixed.

  Sa i perket pyetjes tende, perderisa nuk e pranojn Kosoven aty, nuk ke pse me bo manevrime palidhje.

  Mas miri eshte e i pyet ne support dhe ata te tregojn sakt per pyetjen tende, ne ketu vetem mund supozojme.

  Eshte e ndaluar te postohen linkat mme referall kshtu qe kujdes.
   
  Elion1 dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 5. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,692
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  Kontakto supp per 100% siguri. Po kam shok nga ks qe kan skrill dhe e kan verifiku me dokumenta t`kosoves.
   
 6. AlboX

  AlboX Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  13
  Best Answer
  Pa asnji problem munesh me lidh edhe me punu edhe nese prej kosove, ti pranon kartelat e id e krejt tKOSOVES
   
 7. AlboX

  AlboX Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  13
  KOSOVE
   
 8. Albini~IT

  Albini~IT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  110
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  43
  Flm shum per info

  Me falni se pasna dit per referall link
   
 9. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  562
  Pëlqimet:
  209
  Pikë nga trofetë:
  73
  Prej cilit vit pe pranojka kosoven skrill? a jeni tu fol ju per vitin 2016 - 2017 se qitash me bank t kosoves nuk ki shanca me vendos , me depozitu me kartel munesh ama me terhjek me bank t kosoves jo , ma moti ke mujt me kredit kartel me i terhjek paret tash e kerkon edhe banken pra IBAN: e IBAN te kosoves nuk e njeh vetem nese keni bank ne shqipni se perndryshe jo.
   
 10. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,692
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  Para nja 3-4 mujsh i terhoqi paret 1 shoku im me kartel. se iban se njeh kush jo veq skrill.
   
 11. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  562
  Pëlqimet:
  209
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nuk i ka as 1 jav dit qe e kom provu me hap prap une ma moti kom pas skrill edhe me banken teb kom mujt me terhek edhe kom mujt me depozitu po e kom mbyll mas 1 kohe. Tash nuk e ki mundesin me terhek pare me i transferu ne kredit kartel munesh me i transferu vetem ne bank. Per kit arsye thash nuk e njeh IBAN te kosoves. Nese dikujna i funksionon tash n qit koh me terhjek pare prej skrill ne kredit kartel let tregon, problemi koka tek une.
   
 12. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  888
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  78
  AS mu nuk osht kam bon mo me terhjek pare mkan met kogja do pare aty sdi hiq qysh mja bo
   
 13. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  562
  Pëlqimet:
  209
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nese e ki shtetin albania menyra ma e mir osht shko deri ne shqipni hape nje llogari bankare, edhe i transferon se IBAN te shqipnis e njeh, kjo menoj qe osht zgjidhja.
   
  Lume pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...