1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Skrill dhe Raiffeisen

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga ErroR-X, 29 Maj 2018.

 1. ErroR-X

  ErroR-X Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje,
  A mund te me tregoj dikush se si mund ta lidhi Raiffeisen Mastercard Debit me Skrill sepse nuk po me lejon
  Me thote keshtu : Card is not supported for your country of residence
  dhe cilen preferoni me shume Paypal,Skrill, Neteller apo ndonje tjeter
   
  Last edited: 29 Maj 2018
 2. Pleurat

  Pleurat Zadar,Croatia Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,321
  Pëlqimet:
  575
  Pikë nga trofetë:
  343
  Pershendetje,

  Lidhe me PayPal,sigurisht qe eshte zgjidhja me e mire e mundshme.Pjesa me e madhe e njerze dhe kompanive e perdorin PayPal,kshtu qe nuk ti preferoj tjerat.
   
 3. ErroR-X

  ErroR-X Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Une jam nga Kosova dhe si ne paypal nuk ka Kosove hiq, kur dua me terhek para pastaj a del naj problem apo jo nese e baj me Shqipni sepse ne forum kam lexuar qe kane pasur probleme
   
 4. AlboX

  AlboX Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  13
  Pershendetje ErroR-X , per Kosov Skrilli osht zgjidhja ma e mire e mundshme ma e mire se paypal apo neteller , Karten tone shkon n bank i thu po du me bo per online per pagesa online , pagun 1 Euro edhe ta bojn ta jepin ni pin/password edhe tpunon mir !!
   
 5. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,058
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  83
  Skrill bon ne Kosov edhe me Raifaisen un e kom, po ti e paske Mastercard Debit un e kom Visa Electron, per Mastercard nuk e di a pranon
   

Shpërndaje faqen

Loading...