1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Skrill dhe Raiffeisen

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga ErroR-X, 29 Maj 2018.

1. ErroR-X

ErroR-X Anëtar

Postimet:
    6
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    1
    Pershendetje,
    A mund te me tregoj dikush se si mund ta lidhi Raiffeisen Mastercard Debit me Skrill sepse nuk po me lejon
    Me thote keshtu : Card is not supported for your country of residence
    dhe cilen preferoni me shume Paypal,Skrill, Neteller apo ndonje tjeter

Last edited: 29 Maj 2018
  2. Pleurat

Pleurat Zadar,Croatia Staff Member IT Staff

Postimet:
    2,321
    Pëlqimet:
    575
    Pikë nga trofetë:
    343
    Pershendetje,

Lidhe me PayPal,sigurisht qe eshte zgjidhja me e mire e mundshme.Pjesa me e madhe e njerze dhe kompanive e perdorin PayPal,kshtu qe nuk ti preferoj tjerat.

3. ErroR-X

ErroR-X Anëtar

Postimet:
    6
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    1
    Une jam nga Kosova dhe si ne paypal nuk ka Kosove hiq, kur dua me terhek para pastaj a del naj problem apo jo nese e baj me Shqipni sepse ne forum kam lexuar qe kane pasur probleme

4. AlboX

AlboX Anëtar

Postimet:
    26
    Pëlqimet:
    3
    Pikë nga trofetë:
    13
    Pershendetje ErroR-X , per Kosov Skrilli osht zgjidhja ma e mire e mundshme ma e mire se paypal apo neteller , Karten tone shkon n bank i thu po du me bo per online per pagesa online , pagun 1 Euro edhe ta bojn ta jepin ni pin/password edhe tpunon mir !!

5. ano0n

ano0n Anëtar me Përvoj

Postimet:
    1,058
    Pëlqimet:
    102
    Pikë nga trofetë:
    83
    Skrill bon ne Kosov edhe me Raifaisen un e kom, po ti e paske Mastercard Debit un e kom Visa Electron, per Mastercard nuk e di a pranon

Shpërndaje faqen

Loading...