1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

SKEHOST.COM - WebHosting, Domain

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga shqipbook, 5 Shkurt 2019.

 1. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  532
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  Kompania më e re SKEHOST bën shitjen e:
  web hosting-eve
  Domain name
  si dhe sherbime tjera që kanë të bëjnë me mirmbajtjen e faqes suaj!

  Të gjitha këto shërbime i ofrojmë 24 orë edhe atë me çmime shumë të lira, ju mbetet të na kontaktoni dhe brenga juaj bëhet obligimi jonë!
  Pagesat behen me:
  Credit Card (Visa, Mastercard,American Express) & Paypal

  website: https://skehost.com/
  Kontakt:
  +389-79-325-545
  [email protected]
  FB: SkeHost.com
  instagram: https://www.instagram.com/skehost/
  [​IMG]
   
 2. ose.al

  ose.al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  23
  Interesante ato Customers Review :p:p. Duhet te jeni me serioz nese kerkoni sukses ;)

  Paci fat :):)
   
 3. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  532
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  Faleminderit per korigjimin :)
  do mundohemi me mire
   
 4. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nga I bleni serverat primare?
   
 5. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  532
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  Qmime te reja ne Skehost.com
  Gjithashtu nese keni ndonje sygjerim apo kritike mund te me shkruani ne PM :)
  [​IMG]
   
  thealessio pëlqen postimin.
 6. DNA

  DNA Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Shume dobet, logo, dizajni, ju kisha sugjeruar te beni dicka me serioze
   
  shqipbook pëlqen postimin.
 7. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  532
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  do ket ndryshime se shpejti :)
   
  DNA pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...