1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Site per te shkarkuar filma

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Armi, 27 Maj 2018.

 1. Armi

  Armi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Prsh a dini ndonj site x te shkarkuar filma nga fa we si filma24..ka vet aty disa site x t shkarkuar por secili prej tyre thot q Nuk mund te perdoret kur ke adblock te aktivizuar.ama nqs caktivizoj adblock kam hall mos marr ndonj virus..ju lutem pergjigje nqs dini
   
 2. Igli

  Igli Anëtar Aktiv

  Postimet:
  108
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  Armi pëlqen postimin.
 3. ramioramio

  ramioramio Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  23
  Persshendetje, vizito faqen mistreci.cc sepse eshte faqe e paster pa reklama dhe shkarkon filmat shum lehte.
   
 4. LEO33

  LEO33 Anëtar

  Postimet:
  42
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  23
  AdGuard Adblocker është më e mirë. Akoma nuk i kanë nxjerrë anti-adblock for Adguard tek Filma24, pasi janë update-uar filtrat.
  Përdor Internet Download Manager për të shkarkuar videot direkt kur i klikon për t'i parë filmat. ;)
   
 5. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  217
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  bofy pëlqen postimin.
 6. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,571
  Pëlqimet:
  153
  Pikë nga trofetë:
  93
  Shum i thjeshte dhe po duket mire, bravo.
  Vetem te faqja e pare Home, fute edhe titullin e filmave lart fotos se filmit.
   
 7. ramioramio

  ramioramio Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  23
  Po titujt i ke ne fund fare mbi foto tfilmit..
   
 8. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,571
  Pëlqimet:
  153
  Pikë nga trofetë:
  93
  E pata fjalen per kete komentin siper meje, kam harru mi bo quote. E jotja i paska ne rregull.
   
 9. thealessio

  thealessio Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  13
  Shkarko Brave Browser dhe navigon pa problem tek filma24, eshte si google chrome dhe i bllokon reklamat.
   
 10. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,649
  Pëlqimet:
  500
  Pikë nga trofetë:
  208
  Provo adguard perndryshe ke edhe adblock per tel qe esht DNS adblock http://sstomp.nl/
   

Shpërndaje faqen

Loading...