1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

sita heq nje CFG

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga gento, 18 Janar 2014.

 1. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  240
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  33
  si mundem ta heq nje cfg , ekam donwloduar nje CFG dhe kam hy ne CS e kam provuar por tani dua ta heq gjithmon kur hy ne loj me shfaqet ajo CFG-ja un e kam fshir filet por pram me shfat ne CS kur filloj te luaj
   
 2. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Bonja Uninstall CS-s me programin Revo Uninstaller, pastaj instaloje prap CS-n
   
 3. Tanni

  Tanni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  811
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  Kur e ki qit at CFG ajo i ka infektu edhe do file tjere.Edhe per me i rregullu osht pak zor.
  Kshtuqe ma mir osht me ja bo 1 reinstall.
   
 4. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  240
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  33
  faliminder te gjithve , po ja bej uninstal prap po e instaloj
   

Shpërndaje faqen

Loading...