1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Sistemi operativ Huawei VRP

Tema tek 'Tjera' e hapur nga hyseni_84, 15 Dhjetor 2012.

 1. hyseni_84

  hyseni_84 Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Sistemi operativ Huawei VRP (Versatile Routing Platfo rm), që përdoret në ruterët e Huawei.

  a ka mundsi ndokush te publikoje ndonje materjal ne lidhje me kete teme, (anglisht ,shqip),

  apo ndonje link.

  ju falmnderit
   
 2. MIRLIND.J

  MIRLIND.J Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  63
  Ketu paske nje material te mir anglisht e provova me google translante ne shqip edhe e pash qe pa mujshe me kuptu keshtu qe perktheje nese dush najsen ma teper reth keti mundohem te te ndihmoj met mira
  Code:
  http://www.bndistributors.com.ph/~nc_huawei/Quidway-VRP.html
   
 3. hyseni_84

  hyseni_84 Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  lindi falmnderit per materjalin,ishte i mir, e aty e kom cek qe mundet anglisht po mundet edhe shqip.

  qe ke edhe ndonje link tjeter postoje,

  falmnderit.
   
 4. MIRLIND.J

  MIRLIND.J Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  63
  Ja dhe Dokumenti me sqarime me te mira esht zyrtar nga kompania.
  Code:
  http://www.mediafire.com/view/?dfdnamckcnq5yy4
   
 5. hyseni_84

  hyseni_84 Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  falmnderit lindi, qe ka edhe ndokush ndonje materjal postojeni, falmnderit
   

Shpërndaje faqen

Loading...