1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

SimpleSlider: Javascript library

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga urankajtazi, 14 Shtator 2018.

 1. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Duke u inspiruar nga puna e @Taboo krijova edhe une diqka te thjesht me JS.

  CODE

  [​IMG]

  Foto
  [​IMG]
   
  Taboo dhe sp0nTeX pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...