1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[sikoni]per nje forum

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Sorry, 29 Dhjetor 2011.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Sorry

  Sorry Anëtar Fillestar

  Postimet:
  51
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Dua tju them nese doni te regjistroheni ne kete forum
  EDITED!
  eshtenje forum i mir ju lutem regjistrohuni dhe postoni tema nese i beni permbi 100 postime do ju bej VIP ju lutem ndihme si te ka mundesi
   
 2. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,243
  Pëlqimet:
  1,245
  Pikë nga trofetë:
  358
  Suksese me forum, por kjo teme eshte dashur te hapej ne vendin Faqet Shqiptare. Gjithsesi i ke 2 kritika nga une shpresoj qe te mos i maresh si ofendim:

  100 poste per tu bere VIP eshte shume sepse forumi eshte i ri ende dhe duhet te shperndash grada falas.
  Kritika e dyte eshte se pse tek kategoria nuk e skruan PortaliShqip Lajmerimet por vetem Pshqip Lajmerimet.
   
 3. Sorry

  Sorry Anëtar Fillestar

  Postimet:
  51
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Vetem regjistrohu ne vend te bej VIP haha
  doi permirsoj gabimet !
   
 4. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,377
  Pëlqimet:
  1,925
  Pikë nga trofetë:
  348
  [mod]Verejtja e Pare, Lexo rregullat + Tema Mbyllet[/mod]
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...