1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Siguria ne Kosove, problemet ligjore?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Hamdisalihi, 12 Korrik 2019.

 1. Hamdisalihi

  Hamdisalihi Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje te gjitheve.
  Cili eshte rreziku me e hap nje faqe ku muj me postu copyright protected videos?
  Ka shume e shume (shembull) filma, seriale shume leht qe gjenden ne torrent, nese i downlodoj e i Embed postoj ne faqen time nga psh verystream.com, qfare rreziku ka ne Kosove? A munden me te arrestu ose diqka si ne vendet e jashtme, apo nuk bojne kaq shume telashe? Fjala eshte pa perdore VPN.
   
 2. bofy

  bofy Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  8
  A munden me te arrestu xD
   

Shpërndaje faqen

Loading...