1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Siguria e rrjeteve

Tema tek 'Siguria në përgjithësi' e hapur nga simpatiku_, 22 Gusht 2020.

 1. simpatiku_

  simpatiku_ Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  [​IMG] [​IMG]

  pershendetje grupi deshta te ju pyes jam dicka i dyshimte ne wlanin tim qe e kam nese dikush eshte kyqur ilegalisht ose ka bere manipulimin me ip?
  E kam laboruar me dy foto nese ka mundesi dikush te me ndihmoj se pse po del keshtu te kompjuter me emer dhe mbiemer eshte i imi ndersa te telefoni posht nuk eshte i imi nese ka dikush qasje te pa autorizuar ne ip te mia.
  Ju faleminderit paraprakisht.
   
 2. @science

  @science Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
  Persh, nuk ka te bej me wireless ne kto foto, aty gjendet vetem qfare ke lidhe me pc tend, kush eshte i dukshem ne rrjet, hape njeher ate ikonen me telefon dhe tregon cka paraqet edhe perkthena se une sdi gjermanisht.
  Ky sherbim i windiwsit Network Discovery nuk eshte per me gjet kush eshte kycur ne wlanin tend. Beja off ndjeke keta hapa : https://www.thewindowsclub.com/enable-disable-network-discovery-windows
  Ky eshte program per qka don ti : https://www.avira.com/en/home-guard
   
  simpatiku_ pëlqen postimin.
 3. simpatiku_

  simpatiku_ Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  faleminderit shum e kam perfunduar me sukses :)
   
  @science pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...