1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

"Siesta" Prezantim BrandBook

Tema tek '2D & 3D' e hapur nga AVM Digital, 11 Nëntor 2020.

 1. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  486
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  53
  Doja te prezantoja nje Logo Presentation Brandbook me ju.
  Jepni sugjerimet tuaja dhe pranoj cdo keshille nga ju:

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  bstermasi1, miraxh, Poshnjari dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  200
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  28
  bravo
   
  AVM Digital pëlqen postimin.
 3. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  486
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  53
  @boni Shum Faleminderit !
   
 4. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  83
  Pikë nga trofetë:
  38
  Bravo për punën, kurr mos u ndal sepse besoj që ke me arrit shumë.
   

Shpërndaje faqen

Loading...