1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Side rail ads will start serving on wider screens

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga profesori, 2 Dhjetor 2022.

 1. profesori

  profesori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  619
  Pëlqimet:
  123
  Pikë nga trofetë:
  73
  Qfar lloji i ads do te jete a din dikush si duket a qka kan perparasi kto lloj ads nga 13.12.2022
  Side rail ads will start serving on wider screens
   
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,120
  Pëlqimet:
  496
  Pikë nga trofetë:
  163
  se di, po rendsi ka do ket me shum ads :p,
   

Shpërndaje faqen

Loading...