1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

SiaCoin

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga Blerton, 12 Nëntor 2017.

 1. Blerton

  Blerton Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje antar te nderuar.Jam i interesuar te investoj ne SiaCoin , ku mundem me ble.
   
 2. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,165
  Pëlqimet:
  439
  Pikë nga trofetë:
  213
  Un mundem me te shit , shkrujem pm
   
 3. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,947
  Pëlqimet:
  760
  Pikë nga trofetë:
  358
  Poloniex, Bittrex
   
  M.L pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...