1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

"SiaCoin/SC" & "Reddcoin/RDD" & "Verge/XVG"

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga RedoneyEth, 16 Shtator 2017.

 1. RedoneyEth

  RedoneyEth Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  A ja vlen te investohet ne njeren nga eto ose ne te triat me nje shume deri ne 500 euro ,dhe nese po ne cilen me shume ?
   
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Ne SC kam dal humbje gjate disa investimeve.
   
 3. RedoneyEth

  RedoneyEth Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Une kam pasur mundesi per fitim por nuk i kam shitur e tani jam ne humbje shum tmadhe shpresoj nrritje :)
   
 4. albert1

  albert1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  452
  Pëlqimet:
  90
  Pikë nga trofetë:
  28
  Un jam ne humbje me SC, kam ble @750 tash @127
   
 5. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Po ne $ sa je humbje o shok ?
  Gjate gjithe kohes qe jam marr me trading arsyeja e vetme pse kam humbur eshte lakmia. Duhet te kenaqesh dhe me pak dhe nese fitimi eshte i vogel zduhet te shpresosh per super fitim.
  Kete gje po bej tani dhe per 4-5 dite i kam fituar 0.08 BTC me shume :)
   
 6. RedoneyEth

  RedoneyEth Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  ;
  Mbi te gjitha o kjo qe po thu ti se edhe kur kam pas mundsi fitimi oqft ajo edhe e vogel kam nxjerr paret ma mir pak se nhumbje tash haha
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 7. albert1

  albert1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  452
  Pëlqimet:
  90
  Pikë nga trofetë:
  28
  300k SIA
  Qe po i bjen 1.9 bitcoins ne humbje :( :(
   
 8. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  E kuptoj qe eshte humbje e madhe ne bitcoin por pyeta ne usd sa je humbje ?
  Dmth sa $ ishin ekuivalent ne btc kur i investove dhe sa jane tani ?
   
 9. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,564
  Pëlqimet:
  645
  Pikë nga trofetë:
  243
  a i ki hala kto sia ? se tash eshte koha per sia :D kur kam ble sia me 1600$ tash jan bo 4600$
   
 10. VaLoN

  VaLoN Co-Founder Staff Member Administrator

  Postimet:
  841
  Pëlqimet:
  347
  Pikë nga trofetë:
  208
  Une kam investu kur kane qene me nga dy dhe tre zero 0.000***, ndersa tani kane ecur shume, per me fitu shuma te medha besoje qe eshte pak me zore ne kete moment me ato para, por nese ke kohe me prit me vite atehere besoje qe ja vlene, por te kisha keshillu qe mi llogarite ato 500E te humbura, pra investon dhe pret me fitu mas 1 viti ose dy, nese vjene fitimi i madhe mire, nese jo, jeta vazhdon :D.
   
  albert1 pëlqen postimin.
 11. albert1

  albert1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  452
  Pëlqimet:
  90
  Pikë nga trofetë:
  28
  I kom shit lir/gati fal, sen t'hamamit skom nxjerr. Khuu kur po i paramenoj sa i kom pas, tash sa shum kishin bo :( :(
   
 12. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,564
  Pëlqimet:
  645
  Pikë nga trofetë:
  243
  Mduket te kam pas than qe duhet me i mbajt e gabim qe i ke shit.
   
 13. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje ku mundem em ble SiaCoin me Paypal
   
 14. fidannnnnnnnn

  fidannnnnnnnn Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Ne Verge I kom shti 100$ Kur osht kan 176satoshi tash osht bo 1730satoshi , mundeni me ble Verge se kjo ka me u rrith Gjat 3 mujve tpar tvitit tri
   
 15. Gameover888

  Gameover888 Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pse po ta merr menja qe ka mu rrit verge ?
  A veq po thu ashtu se emni verge tka pelqy apo ki ni najsen =D
   
 16. fidannnnnnnnn

  fidannnnnnnnn Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Jo ama ka sene tmira qe si ka as btc shum kan me kan e fort kjo mun hyp deri 1$ ama shum amaajo o zgjedhja jote a investo un si kam hjek hale
   
 17. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  sa kam mujt me lexu kjo verge ka qellimin mu kon shum anonym duke u krahasu me moneron mirpo ne pun dhe parim duket qe eshte shum larg asaj./
   

Shpërndaje faqen

Loading...