1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Siacoin 5281 monedha

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Marian, 6 Janar 2018.

 1. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,691
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  Poloniex ka fillu me tk mduket. Pra do ditve doja me ble ca ripple btc deposit ishte bo confirmed n`polonix sqiste sen hic mbas gati 2 ditesh kur u rrit ripple mdolen nbalanc ja qr
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 2. Koraab

  Koraab Anëtar i Njohur

  Postimet:
  536
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  73
  del completed se esht dergu pagesa tani prit deri sa tkonfirmohen dhe te vijn $$
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,452
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Nuk del fare tek digiexplorer, nsq do ishte derguar te pakten do kishte dal aty. Plus dgb eshte e shpejte si monedhe.
   

Shpërndaje faqen

Loading...