1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Siacoin 5281 monedha

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Marian, 6 Janar 2018.

 1. Marian

  Marian Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  Shes 5281 Siacoin pagesa me Bitcoin ,Ethereum ose Ripple.
  Neqoftese nuk keni besim mund te perdorim dhe escrow.
  Faleminderit!
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Cakto cmimin , i shet me cmim tregu , i shet me lir. etj etj.
   
 3. Marian

  Marian Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  I shes me cmim tregu
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  A nuk i shet dot per BTC ne poloniex ? Cili eshte qellimi i shitjes per monedha te tjera ?
   
 5. Marian

  Marian Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk dua ti kem ne Poloniex dua ti kaloj ne Kraken sepse nuk me punojn shumica e Withdraw ne Poloniex prandaj
   
 6. VerifiedUsers Overlay
  DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Cfare nuk te punon ne poloniex se une po e perdor shume kohet e fundit.
   
 7. Marian

  Marian Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  Me i bo withdraw Bitcoin dhe disa monedha por me Siacoin Doge dhe disa te tjera punon prandaj dua ti shes dhe ti kaloj ne Bitcoin ne Kraken
   
 8. emimer

  emimer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  216
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  Une kam bo withdraw ripplet nga poloniex dhe eshte kry shume shpej max 5 min

  Kaloj ne xrp dhe ato bej withdraw ne kraken , thjesht nje ide

  Une kam bo shume here withdraw nga poloniex dhe skam pas asnjeher probleme
   
 9. Marian

  Marian Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  Tashi as Sia as Ripple as Bitcoin spo ma ben withdraw i shkruajta suportit dhe sme kthejn
   
 10. emimer

  emimer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  216
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nuk e di se sic te thash une kam bere here pas here withdraw dhe skam pas probleme
  Ndoshta nga jane te ngarkuar shume keto 2 ditet e fundit
   
 11. Marian

  Marian Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ishalla vlla po pres dhe icik
   
 12. emimer

  emimer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  216
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  Inshallaa te zgjidhet problemi
   
 13. Marian

  Marian Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  rrofsh vlla
   
 14. Marian

  Marian Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  5322 siacoin e shes bashk me account te poloniex pagesa live ,bitcoin ,ethereum ,ripple.
   
 15. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,566
  Pëlqimet:
  648
  Pikë nga trofetë:
  243
  Shum leht e ki veq ato siacoin kthej per etherum , edhe etherum shite live ose ato etherum kthej ne euro ne kraken.
  Siacoin ka probleme ne poloniex nga ana walletit
   
 16. VerifiedUsers Overlay
  boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Poloniex shum shpesh din me nxjere problem, kur behet fjala per withdraw une personalisht jam larguar nga ky exchange.
   
  wolf_mc12 dhe Lenci mobile pëlqejnë postimin.
 17. VerifiedUsers Overlay
  DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Sa bera withdraw 15 DGB dhe doli Complete por nuk erdhen DGB.
   
 18. Marian

  Marian Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mua as complete spo me del :mad:
   
 19. VerifiedUsers Overlay
  DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Me mire te rri pending se te dali complete dhe mos te vine.
   
 20. Marian

  Marian Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  Me sa kam pare behet statusi Complete dhe duhet icik koh qe te kalojne ne wallet tjeter.
   

Shpërndaje faqen

Loading...