1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

si tja ndrishoj protocolat HLDS-s LINUX

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga uniks, 3 Nëntor 2012.

 1. uniks

  uniks Anëtar Aktiv

  Postimet:
  221
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Pershendetje

  si muj tja bej protocolat 47 48 se spom muj me hy nsrw
   
 2. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,688
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  duhet me pas Dproto tgatshme per ket :)

  qe eka edhe 47-edhe 48
   
 3. uniks

  uniks Anëtar Aktiv

  Postimet:
  221
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  qysh mi gjet dproto
   
 4. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,688
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  Dproton e shkarkon

  Code:
  http://www.mediafire.com/?9di15kzk2kdzxlz
   

Shpërndaje faqen

Loading...