1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Si ti terheq parat nga Ad Sense

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Nikson, 15 Qershor 2017.

 1. Nikson

  Nikson Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje ..jom i ri ne youtube dhe ad sense por nga youtube tani kam fituar 75$ por si ti terheq keto nga adsense a duhet me e dergu Google ndonje code qe ta vendos ne AdSense edhe nese po si ta caktoj Location per ne Gjakove , pra a duhet te caktohet Shqiperi/Gjakove apo Serbia/Gjakove. Faleminderit
   
 2. Best Answer:
  Post #5 by Bubi, 15 Qershor 2017
 3. Bubi

  Bubi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  227
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Niher duhet me ardh pini me vendos ne adsense, pastaj mundesh me nis check-un.
   
 4. Bubi

  Bubi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  227
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Në këtë mënyrë adressa
  Si në këtë foton poshtë:
  http://imgur.com/a/cx9V2
  Në fund ja bon UPDATE nëse don me ruajt ndryshimin.
   
 5. Nikson

  Nikson Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  3
  Kto i kom shkru njejt qysh paske shkru ti amo nuk em ka ardh codi i ka 3 jav qe e kom dergu
   
 6. Bubi

  Bubi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  227
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Best Answer
  Kodi vonohet 2-4 jave
   
 7. Nikson

  Nikson Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  3
  Flm shum
   
 8. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,079
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  133
  2muaj me ka vonu kodi me ardh ne ks
   

Shpërndaje faqen

Loading...