1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur si ti besh 100k euro ne nje jave

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga BlackEagle, 16 Mars 2018.

 1. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  di ndonjeri gje qpo ben ky ktu apo vetem po tallet nese jo me duket se eshte koha te behemi te pasur

   
 2. Best Answer:
  Post #7 by Jãşhť'Sşeriĕ, 16 Mars 2018
 3. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  617
  Pëlqimet:
  152
  Pikë nga trofetë:
  88
  Jan scam, Ca u hap porti ktu?
   
 4. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,597
  Pëlqimet:
  453
  Pikë nga trofetë:
  178
  provoje pastaj do msosh se si tbosh 100K vjet burg :tearsofjoy::tearsofjoy:
   
  @Alvi pëlqen postimin.
 5. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  hhaaahahahahahaha thua qe eshte ilegale gjithqka nkete video?
   
 6. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,597
  Pëlqimet:
  453
  Pikë nga trofetë:
  178
  Pse cila pjes duket legale per ty?
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 7. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  nuk e di man per at pyeta
   
 8. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,597
  Pëlqimet:
  453
  Pikë nga trofetë:
  178
  Best Answer
  ilegale esht.
  1. ti blesh dikujt karten e kreditit zbesoj qe lejohet sepse esht dicka personale e autorizuar per 1 person jo tja blesh dikujt sikur po blen domate.
  2. zbesoj qe bankat shqiptare tjapin naj kod ne ate lloj menyre, edhe per kodin e paypal kur i pata thirr iher mthan paraqitu tek zyrat tona.
  3. Wireshark? duket qart qe personi i vodhi karten e kreditit dhe info personale gje qe sesht legale. pa arrit puna n`polici vec pronari lokalit me e kuptu t`shkrin ndrru aty pastaj tcon n`polici :sweatsmile:

  Pastaj ndit tsotme zbesoj qe ata e bojn at sen sepse video qeka prej 2014 ndit t`sotme ka kamera gjithanej gjehesh kollaj.
   
  @Alvi dhe BlackEagle pëlqejnë postimin.
 9. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  617
  Pëlqimet:
  152
  Pikë nga trofetë:
  88
  Shkova duke marr ca para ne banke{Intesa} dhe rastesisht pashe nje mini Kamer te vogel te ciles nuk i fshihesh dot.
   
 10. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,441
  Pëlqimet:
  1,072
  Pikë nga trofetë:
  358
  Duhet te jesh ndonje femije qe fantazon.
  1- Nuk ka kohe qe "do behesh i pasur". I pasur behesh duke punuar fort.
  2- Nuk ka recete gati qe thote: "Merre o shoku ti gezosh 100k ne jave"
  3- Kjo vidio eshte ilustrim, sja ka iden fare sa pune do dhe sa resurse.
   
 11. Kryefaqja

  Kryefaqja Anëtar Aktiv

  Postimet:
  201
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  Sa ma larg ktyre gjerave!
   
 12. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  nuk jam as femije as qe po fantazoj ksaj radhe nuk do ta kthej me te keq por me respekt per shkak te nje komenti qe kam lexuar nga ti ne nje tem.

  nuk besoj ne pune per perfitimin e parave p.sh ti mund te punosh tere diten diqka fizike dhe te rende dhe rezultati eshte min,ndersa nese ke idea athere rezultati eshte max,idea ka ndryshur boten vllau im ti e di kete me mire se un ndoshta,si ne boten e teknologjise informative ashtu edhe qdo fushe tjeter.
   
 13. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,435
  Pëlqimet:
  2,016
  Pikë nga trofetë:
  448
  Dikush edhe i ben te gjitha ato gjera, sepse i posedojn teknikat, njohurit dhe qe eshte me e forta e kan ushtruar dhe analizuar kete pune shum mire, prandaj edhe i kan marr hapat e nevojshem per mu mbrojte, dhe me ik.

  Por nje gje eshte e sigurt, nese miresh me keto pune 99% ki me perfundu prapa grilave, kshtu qe vlersoje a ja vlen.
   
  FenTonaIX pëlqen postimin.
 14. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  tung man kam degjuar rreth nikut tend por un nuk jam haker si ti edhe po te doja nuk do te mundja ti beja keto,po nese do te mundja definitivisht do ta hakoja ndonje qeveritar nuk do te ishte ilegale besoj ata vjedhin nga ne keshu qe vetem do ti kthenim parat aty ku e kan vendin:tearsofjoy:
   
 15. The.Dictator.VR

  The.Dictator.VR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  112
  Pëlqimet:
  118
  Pikë nga trofetë:
  43
  Ksaj pune i thojn peshku ndeti e ferterja n zjerrum
  ose mos e shti doren nzjerrum kur e din qe tsos o_O
   
 16. Alkeo

  Alkeo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  493
  Pëlqimet:
  144
  Pikë nga trofetë:
  53
  Eee po ai e hedh videon per perfitimein e vet se neser nese ti futesh ne burg ai qe ka ber videon do ti marri $$(nga klikimet) jo ti :p
   
 17. aimilius

  aimilius Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  95
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pasi e pashe videon, mund te them qe eshte e gjitha trillim, edhe pse ca menyra dhe teknika mashtrimi qendrojne.
  pervec kesaj edhe peshkrimi i videos te thote This video is a fiction.
   
 18. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Hahahaha duke hacku me wireshark :grinning::grinning::tearsofjoy:
   

Shpërndaje faqen

Loading...