1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje si ti bej live stream ndeshjet e futbollit?

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga ardian574, 23 Shkurt 2019.

 1. ardian574

  ardian574 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  pershendetje ,
  a ka mundsi dikush me tregu se si me fillu me ba live stream sportin ,ku mi marr videot dhe si mi shfaq ato nwebin tim dhe si me i largu ads e webit kryesor e mi shfaq ads e mi ?
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,189
  Pëlqimet:
  730
  Pikë nga trofetë:
  343
  Pyetje interesante. Si nuk na kishte shkuar mendja?
  Me sa kam degjuar andej këtej duhet të blesh të drejten nga UEFA si fillim.
   
  Rexhino Kovaci pëlqen postimin.
 3. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Pervec asaj nese ti po ja "vjedh" punen dikujt tjeter, dhe pse ndoshta ilegale duhesh se paku me lene reklamat e atij dhe me shtu disa tuajat.
  Gjithsesi ste sygjeroj te merresh me kete projekt, eshte "ilegale" harxhon mund kohe, dhe je i piketuar nga policia keto kohe. merru me dicka qe lejohen dhe krijoje dhe merr te ardhura avash avash.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...