1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

SI TE VENDOSIM ADSENSE REKLAMA NE WEBSITE SHQIP?

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga NeC, 11 Shtator 2016.

 1. NeC

  NeC Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje.. Doja te dija metoden se si te vendosim adsense reklamat ne website shqip, sepse e di qe ne gjuhen angleze e disa te tjera seshte problem,por ne shqip si eshte procedura? Nderkoh kam adsense me ane te youtube.. Falemenderit
   

Shpërndaje faqen

Loading...