1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si te thyej nje Check nga Adsense?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga erion496, 13 Qershor 2019.

 1. erion496

  erion496 Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje, me ka arrdhe ceku i pare nga Adsense por nuk di si ta thyej.
  Kam shkuar tek banka Credins, Tirana Bank (me thane se nuk e thyjne sepse vjen nga Dublini), dhe Raiffeisen por asnjeri nuk e thyente.

  Si mund t'ia bej?
   
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,042
  Pëlqimet:
  258
  Pikë nga trofetë:
  163
  Sa osht vlera , krejt chekat vijn nga Dublin
   
 3. erion496

  erion496 Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Faleminderit per pergjigjen. Vlera eshte 73 €.
   
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,042
  Pëlqimet:
  258
  Pikë nga trofetë:
  163
  eshte shume e vogel prandaj nuk e thejn , se dikun 20 euro kaniher i kan ndal sdel kumedit qka ,
   
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,214
  Pëlqimet:
  737
  Pikë nga trofetë:
  343
  Po pse i bini si Magelani mo?
  Pse allakateni me parat tuaja?
  Vendosni llogarinë e bankës dhe jeni ok.
  Tani merri te gjitha me radhe. Nese mund te gjesh ndonje punonjës te afte per te kryer pune.
   

Shpërndaje faqen

Loading...