1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si te terheqim leket nga adsense?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Mr.Klajdi, 6 Qershor 2017.

Tags:
 1. Mr.Klajdi

  Mr.Klajdi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  PERSHENDETJE ANETARE TE FORUMIT
  Jam I ri ketu.Doja tju kerkoja ndihme per te marre leke nga adsense.A ka marre njeri leke me Raifassen Bank dhe cfare te dhenash duhen.Doja te dija edhe pjesen e taksave psh nqs kam 70 € ne llogari sa mban banka?
   
 2. Edon123

  Edon123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  224
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ne kosov per momentin nuk mundesh me pranu pare me wire transfer po veq me chek
   
 3. Mr.Klajdi

  Mr.Klajdi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Jam nga shqiperia
   
 4. visi1234567890

  visi1234567890 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  23
  KAM MARR UN NGA RAIFFAISEN BANK SHNO ATO QE TE KERKON DMTH IBANIN SWIFTIN KURSE PER TAKSAT ME 70 EURO BESOJ SE MUND TET MBAJE GATI TE 5 EURO
   
  Mr.Klajdi pëlqen postimin.
 5. Mr.Klajdi

  Mr.Klajdi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  A I konverton vete ajo pastaj ne leke?
   
 6. Cyb3R-Gh0sT/

  Cyb3R-Gh0sT/ Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  6euro mban per cdo lloj shume, dhe per konvertimin varet si e ke llogarin euro apo lek
   
 7. Mr.Klajdi

  Mr.Klajdi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Llogarin e kam ne leke prish pune
   

Shpërndaje faqen

Loading...