1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si te startojme Windows ne Safe Mode

Tema tek 'Microsoft Windows' e hapur nga cRu3l.b0y, 28 Shkurt 2010.

 1. Atlanti

  Atlanti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  445
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po në Windows 8 si mundesh me startu në safe mode,jam i interesuar ta di,nëse nuk përton ta bësh 1 tutorial edhe për Windows 8.falemnderit
   
 2. ditiendrit

  ditiendrit Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,619
  Pëlqimet:
  153
  Pikë nga trofetë:
  93
  Eshte njejt sikur ne XP hape Run shtype msconfig kliko ok pastaj shkon aty te boot edhe e bon check ( e vendos tik) tek Safe boot
  Per me shume shiko ketu
  Code:
  http://www.redmondpie.com/how-to-boot-into-windows-8-safe-mode/


   
 3. alajdin

  alajdin Anëtar i Njohur

  Postimet:
  630
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  58
  Tuto e mir;)
  Te lumte , suksese!
   
 4. Atlanti

  Atlanti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  445
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  18
  Falemnderit!
   
 5. TotalVirus

  TotalVirus Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  shume shume qarte i shpjeguar
   

Shpërndaje faqen

Loading...