1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si te Shtojm Themse Te Re Ne Wordpress Dhe Konfigurimi i Menuve

Tema tek 'Video Mësime' e hapur nga OmeRfrom02, 4 Shkurt 2018.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  142
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje Antaret e ITShqip Sod vendosa ta postoj nje video te re si te shtojm nje shtojc/themse te re ne wordpress dhe si ti konfigurojm menut.

  edituar nga staffi
   
  Last edited by a moderator: 4 Shkurt 2018
 2. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  Me theme nulled a ? mesa e di slejohen kto sene nforum
   
  emimer pëlqen postimin.
 3. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,171
  Pëlqimet:
  298
  Pikë nga trofetë:
  113
  Kush tha qe slejohen jo krejt antart kan pare me pagu per theme dhe duhet mi perdor ato theme qe jon free te pershendes
   
 4. Pleurat

  Pleurat Zadar,Croatia Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,315
  Pëlqimet:
  566
  Pikë nga trofetë:
  343
  Theme Nulled jane theme ilegale,pra te palicensuara nga autori tyre dhe qe jane shume te demshme per arsye se shumica prej tyre kan code te demshme brenda.

  Si rrjedhoj e ksaje rregullorja e Itshqip shume mire e ka sqaru qe ndalohen keto postime.

  Jemi ne vende te ballkanit sepse ne shtetet e zhvillura do te vinte fatura ne shtepi vetem pse ke marr diqka nga faqet me permbajtje te tilla.

  TEMA MBYLLET

  p.s
  Nese edhe nje here shoh postime te tilla ateher do te perjashtohesh pergjithmone,dhe jo si heren e kaluar per nje kohe.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...