1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si te shkarkosh viberin ne pc

Tema tek 'Video Mësime' e hapur nga LirimPhotography, 14 Nëntor 2017.

 1. LirimPhotography

  LirimPhotography Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  18
 2. elismatjani

  elismatjani Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Viber.exe e ke per pc
   
  LirimPhotography pëlqen postimin.
 3. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  579
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  58
  OK ta bana follow :)
   
  LirimPhotography pëlqen postimin.
 4. LirimPhotography

  LirimPhotography Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  18
  Faleminderit vlla ta kthej <3
   
 5. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  579
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  58
  :D
   

Shpërndaje faqen

Loading...