1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si te shkarkojme videot e Youtube.com pa program

Tema tek 'Mësime' e hapur nga doctorsql, 14 Shkurt 2010.

 1. doctorsql

  doctorsql Anëtar Aktiv

  Postimet:
  117
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  1.Fillimisht shkoni ne youtube.com
  2.Kerkoni Videon qe doni te shkarkoni dhe hapeni per ta pare
  3.Jepini videos "Pauze" (pause)
  4.Lart Ne adresen URL te videos para "youtube.com/watch???????" vendosni "hack" (pa thonjza gjithmon)
  Pra! : Nese URL eshte "http://www.youtube.com/watch?v=X3nhWHR1o6c&feature=related"
  Ju do ta beni ne "http://www.hackyoutube.com/watch?v=X3nhWHR1o6c&feature=related"
  (Mos ndryshoni asgje tjeter pervecse te shtoni "hack" para youtube.com/watch??????
  5.Shtypni Enter ose Klikoni "GO" per te shkuar ne URL e re.
  6..Do te Ndesheni Me nje Faqe E cila Ju Lejon ta Shkarkoni Videon Tuaj Ne 3 Formate : FLV ; 3GP ; MP4
  7..Klikoni ne nje nga formatet ne te cilin doni ta shkarkoni videon dhe Shkarkimi Do te Filloje Vete Menjehere duke e shkarkuar videon ne formatin e zgjedhur !!..
  PS:(Formati 3GP eshte format per celularet ,,zakonish Per nokiat)..
  Per cdo paqartesi qe mund te hasni ,,lini nje koment,,:):)
   
 2. Game Over

  Game Over Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Nice tuto man.
  Tutoja qe ke postuar eshte per te shkarkuar Video , por ne qoft se dikush deshiron te shkarkoj si mp3 le te perdor kete web :
  Code:
  www.vidtomp3.com
   
 3. doctorsql

  doctorsql Anëtar Aktiv

  Postimet:
  117
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  po..do te bej nje tjeter tutorial tjeter per me hollesi per te konvertuar fajlat e ndryshem ne cdo format,,
  :):)
   
 4. valdetshala

  valdetshala Anëtar i Njohur

  Postimet:
  592
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  38
  Për mendimin tim vetëm përdoreni GOOGLE dhe Logjiken se "si " dhe "çfarë "te kërkoni??

  Per shembull : convert youtube and online dhe u kry muhabeti
   
 5. doctorsql

  doctorsql Anëtar Aktiv

  Postimet:
  117
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  po,,per ata qe kane ekpserjenc n'perdorim t'ktyre puneve,,mund ta bejne shum leht,,por un do ta bej tutorialin per fillestaret,,duke shpjeguar cdo gje hollesisht,,:):)
   
 6. roTZz.

  roTZz. Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  te lumte per postimin egziston edhe ky website qe mundson shkarkimin e videove nga youtube eshte kshtu ''www.keepvid.com'' e bon paste linkun e kanges qe don em shkarku edhe e zgjet formatin e ki flv edhe mp4 . hajde met mira
   
 7. doctorsql

  doctorsql Anëtar Aktiv

  Postimet:
  117
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  me vjen mire qe postimi im ju ka sherbyer..:):)
   
 8. Ganto

  Ganto Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  qe edhe njo nga une osht shum e thjesht edhe punon shum mir ..
  amo vetem muzika mp3 me mor pa video. kaloni mir
  http://www.video2mp3.net/
   
 9. benitos

  benitos Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 10. GMC123

  GMC123 Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  po edhe kjo osht e mir po edhe mi download me high quality 128kpbs nuk bon ma shum p.sh 256 kbps ose 365 kbps qe keni naj web ose prog tregoni
   
 11. lannti_92

  lannti_92 Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  o faqja ma e mire qe egziston osht
  www.onlinevideoconverter.com , ku mundni me bokonvertimin e videove te youtubes ne te gjitha formatet audio dhe video ne formatin hd, gjithashtu mund te konvertoni nje file edhe nga hard disku juaj
   
 12. doctorsql

  doctorsql Anëtar Aktiv

  Postimet:
  117
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  eshte edhe http://www.zamzar.com konverton cdo file,,jo vetem videot ,,ne te gjitha formatet e mundshem,,
   
 13. valdoni

  valdoni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  155
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Mire qe e ke spjegu per ata qe s'e dine edhepse keto metoda krejt cka i ceket mesiperm jane te njohura dhe te thjeshta per dike dike.

  Krejt keto vlejne kisha shtuar edhe une dicka qe per ta plotesuar tuotorialin pakez.

  Per mp3 pa video shko>>

  ne www.vidtomp3.com ose edhe www.listentoyoutube.com( Atje gjithecka ehste elehte vetem copy linkun e videos dhe paste atje ne websitte dhe download, perndryshe atje jane instruksionet se si ta beni shume thjeshte).

  Per te shkarkuar video ashtu si eshte pra ne te njejten menyre e hap videon dhe ashtu si e ke shkruar ti www.hackyoutube.com.....(linku)
  Ashtu si eshte linku shko ne www.linkyoutube.com ose
  www.kickyoutube.com

  Posda te hapen keto faqe shume te njohura mund ta shkarkosh me te gjitha formatet si Mp3, Mp4, Iphone, Hd, Hq FlvConverter, Link, etj, etj.....
   
 14. dinii

  dinii Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  ma mire se kjo menyre nuk ka, perfekte.....
   
 15. doctorsql

  doctorsql Anëtar Aktiv

  Postimet:
  117
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  thnx broo!! per info,,pasi nuk e dija per kickyoutube dhe linkyoutube.com.....:):)
   
 16. valdoni

  valdoni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  155
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Sps broth. Urime qe te ka ra ne mend me ba kesi tuto e thjeshte por shume e nevojshme sepse njerezit gjithe diten rrine ne msn tuj pyet qysh qysh me marr muzike nga youtube sae nuk i ke te gjitha me i shkarku nga faqet mp3 dhe eshte e nevojshme. Tuotoriali sa me shume me u plotesu edhe me i fort me em shume zgjidhje dhe mundesi, pra shume hapersia sepse dikujt nje nuk i punon pastaj shikon tjetren e keshtu me radhe, all the best u!
   
 17. iDrenD

  iDrenD Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 18. TeToVaRii

  TeToVaRii Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  File not found

  Firefox can't find the file at http://v23.lscache1.c.youtube.com/video ... 0a37d562de.


  * Check the file name for capitalization or other typing errors.

  * Check to see if the file was moved, renamed or deleted.

  Pse me del kshtu cfare do qe zgjedh nuk downloadet kjo me del si ne Explorer ashtu edhe ne Firefox ?
   
 19. valdoni

  valdoni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  155
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Tetovari provo faqe te tjera mos u percakto vetem ne nje dhe prit deri sa te mbushet videoja preferohet ashtu ngase nganjehere nuk te vjen edh ee ploite, provo fasqet e tja ka shume!
   
 20. da iceboy`

  da iceboy` Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  tuto e mir thanks:)

  gjthashtu kush don mp3 high quality nga youtube ta downloadon shkon www.video2mp3.net jep linkun e youtubes edhe e donlladon ne high quality, ose low aty varet nga ju qysh doni:)
   

Shpërndaje faqen

Loading...