1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si te Shikojme Kanalet Shqiptare/Kosovare Falas Aplikacion Android (Futboll Filma etj)

Tema tek 'Video Mësime' e hapur nga Alkeo, 17 Prill 2019.

?

Si e patet eksperiancen me applikacionin

 1. Shume te mire :)

  4 vote(s)
  100.0%
 2. Te Mire

  0 vote(s)
  0.0%
 3. Jo Te Mire :(

  0 vote(s)
  0.0%
 1. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje se fundmi kam krijuar nje app i cili ka te beje me kanalet te ndryshme shqiptare/kosovare ku me se shumti ka kanale ne lidhje me sportet dhe filmat...
  Aplikacioni esht ne perpunim e siper, cdo dite shtohen kanale te reja, gjithashtu do mundohem ti mirembaj ato.
  Me poshte keni video tutorial se si ta instalojme (per fillestaret) (Aplikacioni nuk ndodhet ne playstore)

  Linku Per ta shkarkuar direkt appin:
  https://www.datafilehost.com/d/4ff541b5

  Note: Sa per dijeni appi nuk ka reklama pra nuk po e bej kte postim per perfitimet e mia por thjesht ti ndihmoj shqiptaret :)
   
  Universal dhe @science pëlqejnë postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,222
  Pëlqimet:
  740
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ndonje app per iPhone?
   
 3. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
  Per momentin jo
   
 4. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  324
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nice, shtoj edhe kanale te tjera.
   
 5. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
  Po patjeter do mundohem te shtoj sa me shume
   
 6. Aldoxte

  Aldoxte Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  po ke mundesi ta ndash me ne menyren si e krijove.FLm
   

Shpërndaje faqen

Loading...